top of page

J-TECH Design Firm Group

Public·53 members

Sparta Praha FK Jablonec koukněte se 09/12/2023

před 6 dny — před 6 dny — před 7 hodinami — Zde naleznete odkaz na přímý přenos zápasu AC Sparta Praha - FC Fastav Zlín. Live přenos začíná pár minut ...

[[[STREAMOVÁNÍ]((]] FK Pardubice Sparta Praha koukněte se 3 ... FK Jablonec FK Pardubice koukněte se 26 listopadu 2023 11. 11. 2023 6. 8 FK Teplice - FK Jablonec · FC Slovan Liberec - Bohemians Praha 1905. Sparta TV | sparta ... V sezoně nejvyšší soutěže zaznamenal pátý gól. Z dálky poté zkusil štěstí Sadílek, jenže Hanuš byl proti. Sparta doma v nejvyšší soutěži naplno bodovala v šestém duelu po sobě. Jablonec prohrál venku v lize páté z posledních šesti utkání. Ohlasy: Brian Priske (trenér Sparty): "Byl to povedený zápas, bez pochyby. AC Sparta Praha – oficiální web | sparta.cz AC Sparta Praha vs FK Jablonec. Příští zápas. AC Sparta Praha vs FK Jablonec. AC Sparta Praha FK Jablonec. So. 9. prosince 15:00 FORTUNA:LIGA, 18. kolo Koupit ... Šestadvacetiletý Slovák se trefil ve druhém kole po sobě. Severočeši se dostali k ohrožení domácí branky až v nastavení úvodního dějství. Chramosta využil špatné zpětné hlavičky kapitána Krejčího mladšího a nahrál Šulcovi, jehož střelu gólman Kovář vytáhl na roh. Po změně stran se Akpudje nechtěně vložil do rány střídajícího Minčeva a brankář Hanuš vyškrábl míč nad břevno. [Živý přenos TV<<<<] Jablonec Pardubice přenos živě 26 26. 11. 2023 — Sparta Dynamo ČB koukněte Fotbal - ČT sport - Česká televize Sestřihy 2022 | FK Jablonec - Sparta Prague FK Jablonec FK Pardubice ... Následně Minčev přihrál na bližší tyč Kuchtovi, jehož zakončení zastavila tyč. O chvíli později po náběhu za obranu trefil bývalý hráč Slavie druhou tyč, potom ho vychytal Hanuš. Domácí naprosto dominovali a v 71. minutě se dočkali třetího zásahu. Laci nahrál Haraslínovi a ten zamířil nechytatelně do horního rohu branky. (((SPORT))) Sparta Praha Fastav Zlín koukněte se 26.11. 26. 11. 2023 — před 7 hodinami — Zde naleznete odkaz na přímý přenos zápasu AC Sparta Praha - FC Fastav Zlín. Live přenos začíná pár minut před začátkem ... Od Teplic, které jsou na první barážové pozici, ho dělí pouze lepší skóre. Úvodnímu výkopu předcházela narozeninová ceremonie Dušana Uhrina staršího, který před dvěma týdny oslavil 80. narozeniny. Spartu jako trenér mimo jiné dovedl k dvěma titulům a s českou reprezentací získal na mistrovství Evropy 1996 stříbro. Poprvé v základní sestavě domácích nastoupil australský reprezentant Mabil. Sparta U19 Žilina U19 koukněte se živě 8 listopadu 2023 tele 7. 9. 2023 — FK Jablonec-1. FC Slovácko (Streaming) 00:0000:30 00:1502:30 00:3001 Sparta Praha U19 livescore, výsledky, program zápasů Livesport nabízí pro ... Bohužel jsme ale neměli absolutně kvalitu na míči, z naší strany tam byla obrovská nepřesnost a nervozita. Sparta v zápase dominovala, byla lepší a vyhrála zcela zaslouženě. Lepší výsledek, nebo bod, jsme si nezasloužili. Je to určitě zklamání, ale musíme makat dál. Měli jsme problémy, vypadli nám nějací hráči ze sestavy, ale na to se určitě vymlouvat nechceme. Chyběla nám větší kvalita, odvaha při zisku míče. Dominovali jsme od první do poslední vteřiny. Kromě pasáže, kdy jsme při ošetřování Kairinena čekali, jestli ho rychle vystřídat nebo ne, jsme měli utkání pod kontrolou. Druhý poločas mě opravdu potěšil z hlediska intenzity jak na míči, tak v obraně. Represink byl opravdu dobrý. Z vysokého napadání jsme si vypracovali spoustu šancí. " David Horejš (trenér Jablonce): "Neodehráli jsme dobré utkání. Sparta byla po celý zápas jednoznačně lepší. Chtěli jsme vycházet z aktivního středního bloku s tím, že se nám budou otevírat okénka k brejkovým situacím, což i ze začátku trošku fungovalo. Poté dostal přihrávku do běhu Haraslín, Hanuš ale včasným vyběhnutím Jablonec zachránil. V 55. minutě se mu to však už nepovedlo, když před sebe vyrazil Wiesnerovu ránu a dorážející Kuchta se nemýlil. Rovněž český reprezentant se zapsal mezi střelce ve druhém kole po sobě a pošesté v ligovém ročníku. Mladá Boleslav Sparta Praha koukněte se živě 29 října 2023 S 7. 9. 2023 — Sparta FK Dukla Praha · FK Mladá Boleslav · FK Teplice · MFK. Jablonec Liberec Mladá Boleslav proti FK Jablonec živé skóre, H2H a sestavyFK ... FK Jablonec FK Teplice přenos živě 6 prosince 2023 před 49 m před 3 dny — On-line přenosy FK Teplice · : · FK Mladá Boleslav · 29.10.2023 · FK Mladá Boleslav · : · AC Sparta 11. FK Jablonec FK Teplice koukněte se ...