J-TECH Design Firm Group

Public·54 members

Žilina : Spartak Trnava prenos 08/12/2023 Sledujte

25. 11. 2023 — Spartak Trnava živý prenos 12 novembra 2023 Spartak Trnava ... Železiarne Podbrezo pred 1 dňom — Live MSK Zilina - FK Zeleziarne Podbrezova ...

Žilina Spartak Trnava živý 8 decembra 2023 pred 6 dňami pred 8 hodinami — Žilina Priamy prenos: Niké TV, Nova Sport 2, VOYO ☑️ Live stávky: ÁNO (NIKÉ) MŠK Žilina a Spartak Trnava, Niké liga 2023/2024 ... minúte, kedy sa presadil Dávid Ďuriš. V úvode druhého polčasu hostia vyrovnali zásluhou Bamideleho, no nadšene hrajúci Žilinčania dokázali v 65. strhnúť víťazstvo na svoju stranu, keď Rusova prekonal Bernát. 90+3Loptu zakrútil Sobczyk nad bránku domáceho tímu. 90+2V samom závere ešte priamy kop v podaní hostí z Trnavy. 90+1Tréner hostí Šarmír rázne posiela svojich zverencov do útoku. 90V druhom polčase bude hlavný rozhodca Gemzický nadstavovať minimálne tri minúty. Žilina : Spartak Trnava zápas naživo 8 decembra 2023 pred 11 hodinami — Žilina – FC Spartak Trnava Priamy prenos na Voyo SK. NOVA SPORT 2, Zajtra 17:10, Naživo - Žilina - Trnava Přímý přenos utkání 17. kola ... (((ŽIVÉ VYSIELANIE TV))) MŠK Žilina : FC Spartak Trnava pred 9 hodinami — Tu nájdete odkaz na priamy prenos zápasu FC Spartak Trnava - MŠK Žilina. Live prenos začína pár minút pred začiatkom zápasu. FC Spartak Trnava - MŠK Žilina live online priamy prenos Tu nájdete odkaz na priamy prenos zápasu FC Spartak Trnava - MŠK Žilina. Live prenos začína pár minút pred začiatkom zápasu. Zápas je možné sledovať na . FC ... ONLINE prenos: Žilina - Trnava (futbal, LIVE, dnes) - Sportnet 14. 6. 2020 — Fortuna liga 2019/2020. MŠK Žilina - Spartak Trnava 2:1 (1:0). Góly: 5. Ďuriš, 65. Bernát - 50. Bamidele. ŽK: Krč, Horvát, Nsumuh (všetci ... 51Trnava je v týchto momentoch pri chuti, hostia sú na dostrel Petrášovej bránky. 50goalTrnava dala gól! Marko Tešija zo štandardnej situácie zakrútil loptu priamo na YUSUFA BAMIDELEHO, ktorý ju upratal k ľavej tyči a je vyrovnané! 49Hostia majú výhodu štandardnej zo strednej časti poľa. 48Krásny dlhý center domácich za obranu hostí, Patrik Iľko ostal úplne sám pred Rusovom, ale v náročnej pozícii loptu napálil len do brankára hostí! 47Do druhého polčasu nastúpili oba tímy bez zmeny v zostavách. 46Výkop druhého polčasu patril futbalistom Trnavy. Po prvom polčase vedie Žilina nad Trnavou 1:0. 56Ďalší závar hostí pred bránkou Žiliny, tentoraz všetko riešil Samuel Petráš, ktorý skrotil loptu vo svojich rukaviciach. 55Po desiatich minútach druhého polčasu máme v Žiline remízu 1:1, hostia sú však viac a viac odvážni smerom dopredu. 54Opäť výborná akcia hostí, tentoraz Bamidele nechal strelou zvnútra šestnástky vyniknúť Samuela Petráša v bránke Žiliny. 53Adam Kopas sa oprel do strely, jeho projektil ale končí nad bránkou Dobrivoja Rusova. 52Domáci sa dostali pred šestnástku hostí, kde získavajú priamy kop. Toto bude ideálna parketa pre Adama Kopasa, ktorý obľubuje takéto pozície. MŠK Žilina FC Spartak Trnava prenos 8 decembra 2023 pred 12 hodinami — Spartak Trnava - MŠK Žilina 1:0 (0:0) Góly: 49. Piaček (vlastný gól) ŽK: Sabo, Nikolič - Piaček Diváci: 3250. Rozhodca: Kružliak. ZOSTAVY. FC ... Druhý polčas sa začne približne o 19:02. 45Prvý polčas sa skončil. 45importantObrovská šanca Žiliny! Výbornú loptu dostal na hranicu šestnástky hostí Ďuriš, no Rusov sa mu vrhol pod nohy a lopta následne končí vedľa bránky hostí! 44Nuž a z rohu hostia nič zaujímavé nevymysleli. Domáci získali loptu a ženú sa dopredu. 43Spartakovci sa v závere polčase dostali do sľubnej šance, strela z pravej strany šestnástky však bola Minárikom zblokovaná na rohový kop. 27Ďalší výborný center za obranu hostí pre Patrika Iľka, lopta končí v moci Dobrivoja Rusova. 26Po rohovom kope Žiliny nasledovala strela Kopasa zo strednej vzdialenosti, túto loptu však obrana Andelov zblokovala. 25Center domácich poslal Yao hlavou priamo pred Gona, ktorého následná strela bola tečovaná na ďalší rohový kop pre MŠK. 25Rýchla akcia domácich po pravej strane, Bernát posielal center do ohňa, ale obrana hostí loptu odvrátila na rohový kop. 24Hostia poslali z rohu výborný center do šestnástky Žiliny, vo vzduchu ale kraľoval Samuel Petráš, ktorý loptu bravúrne vyboxoval do poľa. 23Tentoraz pohrozila Trnava. 35Dlhý center hostí hľadal Sobczyka, výborný obranný zákrok predviedol domáci stopér Adam Kopas. 34Hra sa prelieva zo strany na stranu, domáci sú stále smerom dopredu aktívnejší. 33importantTentoraz center MŠK z pravej strany, Dávid Ďuriš pred Rusovom loptu len pohladil kopačkou a tá napokon končí v moci pozorného brankára hostí! 32Ďalší výborný center Šošonov z ľavej strany, tentoraz v podaní Sluku. Paur ešte loptu prepustil za seba, tentoraz však zbytočne, pretože za ním nebol žiaden z jeho spoluhráčov. 38Po ľavej strane sa prebíjal aktívny Sluka, výborným obranným zákrokom ho zastavil bývalý spoluhráč Martin Gamboš, ktorý už háji farby Trnavy. 37Blíži sa nám záver prvého polčasu, ktorý je do týchto chvíľ viacmenej v réžii omladeného tímu Žiliny. 36Ďalší dlhý center za obranu hostí, pred Paurom však loptu výborne postrážil Dobrivoj Rusov a tá napokon končí za čiarou. Žilina Spartak Trnava živý prenos 8 decembra 2023 pred 14 hodinami — MŠK Žilina vs FC Spartak Trnava živý prenos. Skontrolujte, kde môžete hru sledovať naživo. Pripravované akcie. MŠK Žilina. 08.12.2023. MŠK Žilina FC Spartak Trnava živý prenos 08/12/2023 pred 13 hodinami — MŠK Žilina FC Spartak Trnava živý prenos 08/12/2023 Pozerať online Ďakujeme všetkým fanúšikom a priaznivcom za sledovanie nášho online ... Žilina : Spartak Trnava živý prenos 8 decembra 2023 Šport pred 12 hodinami — Žilina : Spartak Trnava živý prenos 8 decembra 2023 Šport 12. 11. 2023 — FC Košice : Spartak Trnava živý prenos 12 novembra 2023 Živý šport ...