top of page

J-TECH Design Firm Group

Public·53 members

пренос во живо 09/12/2023


Гледајте A1 WebTV онлајн - македонски ТВ канали во живо.


Таа објави видео на кое позира покрај нејзината сестра и сподели моменти од нејзиниот живот, како работа во црква, но и забавни моменти, како лизгање на мраз, па дури и кревање тегови. @christieannefit Joy is the infallible sign of the presence of God. And when I look at my sister all I see is joy. 💞 #nun #twins #religioussister #sisters #love #god #peace #family #fyp #trending #viral ♬ original sound -:) Таа објасни дека луѓето често мислат дека нејзината религиозна сестра е во култ, но дека во неа гледа убавина, мир, добрина, сила и слобода. Маск најави пренос во живо од неговата борба во кафез со Маск најави пренос во живо од неговата борба во кафез со Закерберг. М. Свет 06.08.2023. 19:19. Маск најави пренос во живо од неговата борба во кафез со ... #nun #religioussister #catholic #prayer #funny #family #fyp #trending #love #funnyreels #god ♬ My Heart Will Go On (sound) - TikTok Effects ID ЗдравјеНеколку германски здруженија за здравствена заштита, како и полицијата и наставниот кадар, во писмо објавено денеска повикуваат да се запре планираната легализација на канабисот, јави ДПА. Во писмото до Долниот дом на германскиот парламент, Бундестагот, се вели: „Ве молиме, не гласајте за овој нацрт-закон“. Групите тврдат дека легализацијата ќе постави тек на сериозни социјални последици, особено за развојот и животните перспективи на младите луѓе, наведува германската агенција. Инициран од Германското лекарско здружение (ГМА), апелот го потпишаа и медицинските и научните здруженија, Германското здружение на наставници и полицискиот синдикат. За првпат пренос во живо на седница на - Град Скопје За првпат пренос во живо на седница на Совет на Град Скопје 09.12.2021. Денешната седница на Советот на Град Скопје е прва седница што се пренесува во живо ... Пренос во живо од пречекот на европскиот шампион РК 40:54Пренос во живо од пречекот на европскиот шампион РК Вардар (3). Gorgi Misevski şi alţi 76. 4 vizualizări · 󰤥 77 · 󰤦 2 · 󰤧 16. Last commented on: 3 iun.Facebook · Град Скопје · 24.4.2023 Пренос во живо на M V stream - YouTube 1.4.2023 — play this video. Learn more. Open App. Live stream offline. Пренос во живо на M V stream. 1 waitingmore. M V. 15. Subscribe. 15 subscribers. [[[пренос во живо==]((((]] Во живо Силекс Вардар гледајте 06 31.10.2023 — [пренос во живо==]((((]] Во живо Силекс Вардар гледајте 06.12.2023 31.10.2023 — Во овој момент играат екипите на РК Струга и Вардар ... Претседателот на ГМА, Клаус Рајнхард рече дека „легализацијата на канабисот води до поголема потрошувачка и ги тривијализира поврзаните ризици“. -Канабисот може да предизвика зависност и да предизвика сериозна развојна штета. На оваа земја не и треба легализација на канабисот, рече тој. Наместо тоа, продолжи тој, „потребна е политика за дроги која решително се фокусира на повеќе услуги за превенција и поддршка, особено за младите луѓе'. Германското здружение на судии (ДРБ) критикуваше дека законот ќе предвиди плејада барања и нови одредби за казни. Германската коалициска влада неодамна ги договори деталите од нацрт-законот кој има за цел да стапи на сила на пролет. /МИАФудбал„Ќе се бориме за да го освоиме Европското првенство. “Селекторот на шпанската фудбалска репрезентација Луис де ла Фуенте изјави денеска оти неговиот тим е способен да ја освои титулата на Европското првенство кое идното лето ќе се одржи во Германија, шест месеци откако Црвената фурија триумфираше во Лигата на нации. НЛО прелета во пренос во живоЗабаваНЛО прелета за време на емисијата на Макс Кајзер. Во еден момент над главите на водителот и соговорничката, во дел од секундата, прелета НЛО. Погледнете! Забава„Отсекогаш мислев дека калуѓерките се страшни како во филмовите, но кога го гледав ова видео, сфатив дека тие се луѓе исто како нас“, коментира еден корисник на мрежата. Кристи Адерсон е фитнес инфлуенсерка од Нова Шкотска, Канада која објавува видеа од нејзиното вежбање на „TikTok“, а минатата недела го привлече вниманието на следбениците кога ја објави приказната за нејзината идентична близначка, кој избрала сосема поинаков пат во животот и станала калуѓерка. @christieannefit Always a good time with sister sister 👯 #twins #identicaltwins #sisters #nun #relgioussister #gym #fitness #workoutmotivation #fyp #trending ♬ Chasing Highs - Sped Up Version - ALMA Во друго видео им покажала како јадат суши со сопругот на Кристина, а додека нејзината сестра се моли, Кристина и нејзиниот сопруг почнале да јадат и сфатиле дека требало да почекаат додека сестрата не заврши со молитвата. @christieannefit Gratitude first 🙏🏼 🕊️ @Santana Anderson. „Ќе се бориме за да го освоиме Европското првенство. Освојувањето ќе зависи од илјадници детали, но ние смо на ранг на најдобрите репрезентации“, изјави Де ла Фуенте во интервју за шпанскиот весник „Марка“. ЕУРО 2024 почнува за седум месеци, а Шпанија во групната фаза ќе игра против бранителот на титулата Италија, Хрватска и Албанија. Нејзината почит за уништување на предрасудите собра повеќе од 38, 5 милиони прегледи и 5, 4 милиони лајкови за само шест дена. „Отсекогаш мислев дека калуѓерките се страшни како во филмовите, но кога го гледав ова видео, сфатив дека тие се луѓе исто како нас“, коментира еден корисник на мрежата. Инаку, ова не е прв пат Кристи да ја запознае јавноста со својата близначка, таа претходно сподели видео на кое се гледа како вежбаат заедно во теретана, а видеото предизвика големо внимание и на „TikTok“. Live Stream Video MK I Пренос во живо МК - Facebook пренос во живо на секаков вид на настани од јавен и затворен карактер. Eдна или повеќе камери 🎤️ Професионално аудио и осветлување. Видови на настани: ▶️ ... Јутјуберка остана без профилот откако имаше секс при 29.8.2022 — пренос во живо (+18). Социјалната платформа за преноси во живо „Твич“ го забрани каналот на јутјуберка која имала сексуални односи додека ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page