top of page

J-TECH Design Firm Group

Public·64 members

(((SPORT UŽIVO!!))) NK Lokomotiva Hajduk Split prijenos 08.12.2023


Zagreb, LOKOMOTIVA or NK Lokomotiva) and Hajduk Split (commonly referred to as HAJDUK) meet again 7 months after the HNL match which Hajduk Split won 0-3.


Nakon idealnog starta sezone u kojem su upisali svih pet pobjeda u prvih pet kola, nogometaši Hajduka su pretrpjeli dva uzastopna poraza. Najprije ih je na Poljudu porazila momčad Istre 1961 pogotkom Matea Lisice u 101. minuti, da bi u prošlom kolu, u još jednoj uzbudljivoj završnici, bili poraženi od Gorice. Iako su poveli golom Zvonimira Šarlije, Velikogoričani su preokrenuli golovima Dine Štigleca u 87. minuti te Ante Mateja Jurića u 93. minuti. S druge strane, nogometaši Lokomotive su upisali dvije uzastopne prvenstvene pobjede, dok su u posljednja tri kola neporaženi. Niz je započeo remijem od 2:2 protiv Osijeka kada je Sandro Kulenović, sada igrač Dinama, donio bod momčadi u 96. UŽIVO Hajduk – Lokomotiva i Istra – Gorica, gdje gledati 23. ruj 2023. — U tijeku je 9. kolo prve SuperSport HNL nogometne lige, danas se igraju dvije utakmice, prva između Istre i Gorice, a druga između Hajduka i ... Lokomotiva Zagreb protiv Hajduk Split Live Prijenos i H2H Lokomotiva Zagreb vs Hajduk Split Live prijenos i Oba Tima Daju Gol · Gdje se moze gledati? · Nadolazece Utakmice · Činjenice i brojke · Činjenice i statistike o ... Gdje gledati Hajduk – Lokomotiva, prijenos 9. kola HNL-a? Pročitajte gdje gledati Hajduk – Lokomotiva, prijenos devetog kola SuperSport Hrvatske nogometne lige iz Splita. Nogometaši Hajduka ove subote dočekuju Lokomotivu na Poljudu u susretu u kojem bi novi kiks poprilično poljuljao već narušeno samopouzdanje momčadi. Kao što znamo, pogled na ljestvicu SuperSport HNL-a više ne izgleda toliko lijepo za hajdučki navijački puk koliko je izgledalo nakon uvodnih pet kola iako su još uvijek vodeća momčad natjecanja. Ja se nadam da neće nijedan ni drugi biti. ” Usporedili su Pukštasa s Thomasom Mullerom i Marijom Pašalićem. “Pa ja bih volio za njega da napravi nešto kao Muller i Pašalić, ali neka on bude svoj i mislim da će mu to biti najbolje da gradi svoje ime jer ima kvalitete, talentiran je i ja mu naravno želim svu sreću. ” Ipak, izdvojio je Livaju kao najveću opasnost Splićana. “Naravno da vidim Livaju, iako ga ne bih htio vidjeti. Livaja je taj kojeg se treba paziti i čitav Hajduk je opasan, sad su poletni i vuče ih ta euforija, ali ako bih morao izdvojiti jednog to je naravno Livaja. HAJDUK SPLIT-Lokomotiva Zagreb Gdje je danas na televiziji Gledaj Hajduk Split uživo danas na televiziji i gledaj s prijateljima. Iznenadit ćete se... utakmica hajduk danas prijenos. rijeka hajduk prijenos. utakmica ... – U mojoj svlačionici se ne događa ništa što se ne događa u nekim drugim svlačionicama. Ništa. U mojoj svlačionici su iskreni odnosi i meni je i dalje gušt ući u nju. Kaže se svašta kad se izgubi, isto kao i nakon termina kad igrač u pivo i pizzu, ali onda sutra ideš dalje. Veseli me što je utakmica sutra, da svi zajedno pokažemo u nezgodnom trenutku kakva je zapravo atmosfera. Trener Leko u ovom susretu i dalje ne može računati na ozlijeđene Pukštasa i Dialloa te Šarliju koji ima tri žuta kartona. Prvi put će za nastup konkurirati novi krilni napadač Aleksandar Trajkovski. – Trajkovski puno želi, motiviran je, uklopio se brzo jer je to mentalitet sličan našem. Bit će s nama. Kad se tu stabiliziramo onda ćemo i početi puno više pobjeđivati. ” Tko će biti opasniji kod Hajduka po njegov gol, Marko Livaja ili možda Rokas Pukštas? “Ja bih volio da ne budu opasni ni jedan ni drugi. O Livaji se ne mora puno pričati, sve pokazuje na terenu, a Pukštas… On je iz drugog plana uvijek neugodan, ima dobar udarac, dobro barata loptom i lijevom i desnom nogom. NK Lokomotiva Zagreb - HNK Hajduk Split Rezultati uživo NK Lokomotiva Zagreb HNK Hajduk Split rezultati uživo (i video prijenos - live stream) počinju 8. pro 2023. u 16:30 UTC u na Kranjčevićeva stadionu, Zagreb, ... NK Osijek HNK Rijeka uživo prijenos 2 prosinca 2023 prije 6 dana — — hajduk istra 1961 prijenos uzivo. Istra Varaždin uživo prijenos UŽIVO: RNK Split - NK OsijekNogometaši Osijeka, nakon maglovitog ... NK Lokomotiva Slaven Belupo gledati prijenos 24 23. stu 2023. — — — prijenos Lokomotiva Zagreb – Hajduk Split Istra... Lakes, Alps & Dolomites Private Tour 2022 26. — NK Slaven Belupo - HNK Hajduk Split NK Rudeš NK Lokomotiva uživo prijenos gledati 03/12/2023 tel 12. stu 2023. — Hajduk Split HNK Gorica uživo prijenos 2 prosinca 2023 NK Lokomotiva NK Osijek Lokomotiva Zagreb uživo prijenos gledati 11 studen NK Osijek NK ... LOKOMOTIVA ZAGREB-Vukovar (1:2) video isječci. Gdje hajduk lokomotiva prijenos uživo. besplatni prijenos utakmica. hajduk Hajduk Split - Lokomotiva Zagreb. (5). 2. 1. Najvazniji dijelovi utakmice. 1. HNL. Round ... Prije šest mjeseci su ih Zagrepčani svladali rezultatom 4:3 u spektakularnoj utakmici, no prethodno su “Bili” slavili u četiri uzastopne utakmice. U posljednje 22 utakmice na Poljudu, Hajduk je slavio 13 puta, Lokomotiva dva, dok je sedam puta susret završavao remijem. Oni koji od 19:15 neće biti na splitskom Poljudu, utakmicu će moći odgledati na programu MAXSport 1, a prijenos je osigurala i poneka hrvatska kladionica. Izjave trenera pred utakmicu: Susret protiv Lokomotive je na konferenciji za medije najavio trener Hajduka Ivan Leko. – Utakmica protiv Lokomotive je dobar izazov za nas, mentalno i fizički moramo biti spremni za ekipu koja će sigurno doći na Poljud bez respekta. Oni su dobra i atraktivna ekipa za gledati, a mi moramo biti na oprezu – najavio je trener Leko susret. Upitan je o atmosferi u svlačionici. NK Lokomotiva Ulaznice za utakmicu NK Lokomotiva - HNK Hajduk su RASPRODANE ULAZNICE ZA HNK Hajduk Split, 17, 13, 0, 4, 24 : 9, 39. 2. HNK Rijeka, 16, 9, 5, 2, 28 : 12, 32. Čavlina za SK: Imamo dječje bolesti, ali idemo po pobjedu protiv Hajduka! Puna Kranjča je motiv višeLokomotiva i Hajduk odigrat će 18. kolo SuperSport HNL-a u petak od 17. 30 sati u Kranjčevićevoj. Pravu uvertiru vidjeli smo kada je pred blagajnom stadiona nastao ogroman red navijača koji su htjeli doći do svojih karata. Hajduk je već osigurao ‘titulu’ jesenskog prvaka, a u Kranjčevićevu dolaze s 39 bodova, devet više od Dinama koji ima i dvije utakmice manje te sedam bodova više od RIjeke koja ima utakmicu manje. Naslovna - HNK RIJEKA U utorak je u prostorijama Grada Rijeke predstavljen projekt multifunkcionalnog kompleksa stadiona Kantrida. Projekt podrazumijeva, novi stadiona s 12.000 +... NK Osijek Lokomotiva Zagreb uživo prijenos gledati 11 studen 10. stu 2023. — NK Osijek NK Lokomotiva Zagreb rezultati uživo (i video prijenos - live stream) počinju 11. stu 2023. u 17:10 UTC u na Opus Arena stadionu, ... Sportski TV prijenosi Uživo - Sportklub, Arena Sport - Hrvatska Hajduk Split. 39. 2. Rijeka. 32. 3. Dinamo Zagreb. 30. 4. HNK Gorica. 26. 5. Osijek. 23. 6. Lokomotiva.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page