J-TECH Design Firm Group

Public·64 members

Slovácko Bohemians přenos 09/12/2023 televize

3. 11. 2023 — (živé hd) Liberec Dynamo ČB přenos živě 5 listopadu 2023 4. 3. 2023 — FC Slovácko - Bohemians Praha 1905MOL Cup — čtvrtfinále1. ((STREAMOVÁNÍ=)) ...

19' Domácí hráči si vynutili převahu a snaží se vyrovnat, nyní jim nevyšla ale kombinace po levé straně. 16' Havlík zblízka hlavičkoval do břevna Slovácko bylo blizoučko k vyrovnání. Cicilia přihrál Petrželovi, ten balon posunul zcela volnému Reinberkovi, který centroval z brankové čáry, Havlík byl na hranici malého vápna zcela sám a hlavičkoval balon do břevna. 14' Valenta vybojoval míč na polovině Sigmy, kolmicí našel Petrželu, jenž přihrál do druhé vlny Hofmanovi, jenž minul levou tyč. 13' Další roh už pro Sigmu nebezpečný nebyl. 24' Cicilia kolmicí míč adresoval na Petrželu, který ale začal sprintovat o trochu později než Zmrzlý, kterého nakonec před rohovým praporkem fauloval. Naposledy remizovalo v Olomouci, zápas se hrál na velice těžkém terénu, který ublížil fotbalu, oba dva celky chtěli tento duel odložit, ale hlavní rozhodčí uznal hřiště za způsobilé. Sigma si vytvořila ze začátku zápasu slibnou příležitost Breitem, který z první ideálně netrefil vyboxovaný balon Hečou. Slovácko kontrovalo povedou střelou Havlíka, která rozezvučela břevno za zády brankáře Olomouce. 1. FC Slovácko vs Bohemians Praha 1905 Aktuální skóre 1. FC Slovácko vs. Bohemians Praha 1905 (a online přímý přenos s videem) začíná 9. 12. 2023 v 14:00 UTC at Mestsky Fotbalovy Stadion stadium, ... Upřesnění 22. kola: Tradiční tři přenosy, Sparta se Slavií v Bohemians Praha 1905 - 1. FC Slovácko. Sobota, 19.03. 15:00, FC Zbrojovka Brno - FK Dukla Praha. Sobota, 19.03. 15:00, FC Fastav Zlín - SK Sigma Olomouc. Sobota ... FC Baník Ostrava 26. neděle. listopadu. 2:0. Slovácko VS Baník. FORTUNA:LIGA. Report zápasu · Onlajny. 9 Bohemians Praha 1905, 16, 13:19, 21. Kompletní tabulka · před 3 dny. Zorro půjde do akce po jedenácti letech! Slovácko pošle do před 16 hodinami — Živé přenosy # 2 · Živé přenosy # 3 · Živé Přenosy # 4 · Živé přenosy # 5 Slovácko pošle do boje proti Bohemians muže s maskou Prosinec 8, ... FC Hradec Králové 4. 1.FC Slovácko, 17, 21:17, 29. 5. SK Sigma Olomouc, 17, 27:20, 28. 6. FK Mladá Boleslav 9. Bohemians Praha 1905, 16, 13:19, 21. 10. FK Teplice, 17, 15:18 ... Sigma se přeci jen ujala vedení ještě do přestávky. Centr Chvátala odvrátil Kadlec k Benešovi, jenž z voleje trefil přesně šibenici. Do druhého poločasu nastoupili modrobílí aktivně, střelu Jurošky vytáhl Digaňa, další pokus tentokrát od Havlíka srazil Vraštil rukou, sudí Kvítek nechal hru plynout, byl však upozorněn VARem, který jej poslal si prohlédnout situaci a po shlédnutí hlavní sudí nařídil pokutový kop, ten proměnil s přehledem Daníček. Slovácko bylo blízko druhé brance, ale v pokutovém území Kohút ani Cicilia nepřekonali domácího golmana. 1. FC Slovácko – Bohemians Praha 1905 - Fotbal Tisková konference české fotbalové reprezentace. Přenos tiskové konference české fotbalové reprezentace. 16. 11. 2023 na iVysílání. Fotbal - FC Zbrojovka Brno ... SK Slavia Praha | Oficiální webové stránky ... Bohemians 4:2 · 30. listopad. čtvrtek 30. listopadu. Slavia porazila Hradec a Slovácko · AC Sparta Praha · Bohemians Praha 1905 · FC Baník Ostrava · FC Zlín ... 1. FC Slovácko - Bohemians Praha 1905 - Fotbal FC Slovácko - Bohemians Praha 1905. Fotbal - SK Slavia Praha - MFK Vyškov Tisková konference české fotbalové reprezentace. Přenos tiskové konference. 19 ... TV program - fotbal v TV, fotbalové přenosy FL: FK Teplice-Bohemians Praha 1905 (Streaming) FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 16. FL: SK Sigma Olomouc-1. FC Slovácko FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 17. kola ... (((ŽIVÝ SPORT>>>))) Sigma Olomouc Slovácko koukněte před 7 dny — Proti Karvine jde 14. Bohemians 1905 FK Jablonec FK Teplice přenos živě 02.12.2023 (fotbal!) FK J před 2 hodinami — Sigma Olomouc přenos 4 ... 1.FC Slovácko - Bohemians Praha 1905, přímý přenos, Zde naleznete odkaz na přímý přenos zápasu 1.FC Slovácko - Bohemians Praha 1905. Live přenos začíná pár minut před začátkem zápasů. 21' Cicilia vybojoval míč na Vraštilovi, přihrál Petrželovi, jeho centr hlavičkoval Juroška nepřesně, nakonec balon skončil znovu u Cicilii po kombinaci mu předložil přihrávku do vápna Petržela, domácí forvard namířil balon do boční sítě. 20' Sigma se uchýlila k nákopům na Juliše, které nejsou přesné. [[ŽIVÁ TV>>]] Sigma Olomouc Zlín přenos 28. 10. 2023 28. 2023 — 2023 — [[Živý přenos]+] Slovácko Zlín koukněte se 2 září 2023 14. místo22. 2023 na iVysíláníVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž100 minutČesko - SlovenskoZkrácená repríza21. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž101 minutČesko - MoldavskoZkrácená repríza21. 2023 na ČT sportStopáž209 minutČesko - MoldavskoKvalifikační utkání o postup na EURO 202420. 2023 na ČT sportStopáž121 minutČesko - SlovenskoPřátelské utkání české fotbalové reprezentace do 21 let20. Online: Slovácko - Bohemians , 18. kolo - Fotbal iDNES.cz FORTUNA:LIGA 2023/2024, 18. kolo. Začátek utkání: 9. 12. 2023 15:00. Logo 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko. Logo Bohemians Praha 1905 Bohemians Praha 1905.