top of page

J-TECH Design Firm Group

Public·64 members

Monaco Kauno Žalgiris tv gyvai 08/12/2023 Srautas

2023-10-05 — ... Kauno „Žalgiris“. Kovo 07 d. 22:05. Vis dėlto tada ... perd.). GYVAI: Eurolygos dvikova: „Virtus“ – „Žalgiris“. Seniausi.

Kaune nutūpę „Monaco“ – galingai finišuojanti ekipa, kuriai prieš 8 valandas — Skaudų pralaimėjimą Eurolygos autsaideriams patyręs Kauno „Žalgiris“ (5-7) laiko liūdėti ir analizuoti, kas nutiko Berlyne, ... Vilniuje atidaryta Eurolygos ambasados erdvė prieš 20 valandų — Šiuo metu pirmąsias keturias vietas užima Madrido „Real“, Barselonos „Barcelona“, Bolonijos „Virtus“ ir Monako „Monaco“, o Kauno „Žalgiris“ yra ... Prie J. Mickey netrukus pasijungė ir Tornikė Šengelija ir „Virtus“ jau pirmavo 15 taškų pranašumu, bet tada sekė kiek sėkmingesnė „Žalgirio“ atkarpa, kuri leido prieš ketvirtąjį kėlinį priartėti prie varžovų (58:65). Ketvirtajame kėlinyje aikštėje užvirė nervų karas ir itin permaininga kova – komandos keitėsi ne tik klaidomis, bet ir sėkmingomis atakomis. Likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes K. Evansas tritaškiu išlygino rezultatą 73:73, o netrukus amerikiečio baudos metimai išvedė kauniečius į priekį. LFF taurė | 3as etapas: KAUNO ŽALGIRIS - FK ŽALGIRIS TIESIOGIAI · LFF TAURĖ · OPTIBET A LYGA · OPTIBET PIRMA LYGA · LFF TURINYS · MOTERŲ LFF taurė | 3as etapas: KAUNO ŽALGIRIS - FK ŽALGIRIS. Pradėti žiūrėti. 2 ... Žalgiris Kaunas - Monaco en direct - Turkish Airlines prieš 8 valandas — Eurosport est votre source privilégiée pour les dernières mises à jour des matches de Turkish Airlines EuroLeague. Obtenez le résumé complet ... Net du kartus 15 taškų deficitą panaikinęs „Žalgiris“ Eurolygos startą pradėjo dramatiška pergaleOct 5, 2023, 8:31 PM, atnaujinta Oct 5, 2023, 11:46 PM Lietuvos čempionai išvykoje 82:79 (15:23, 22:19, 21:23, 24:14) pranoko Bolonijos „Virtus“ (0/1) krepšininkus. Rungtynių pradžia žalgiriečiams nieko blogo nežadėjo – akistatą itin aktyviai pradėjo po sunkios traumos į Eurolygą sugrįžęs Keenanas Evansas, o „Žalgiris“ įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo 10:2. Vis dėlto tada Luca Banchi paprašė minutės pertraukėlės, o po jos svečių laukė tikras košmaras – „Virtus“ spurtavo 19:3 ir ne tik pasivijo Lietuvos čempionus, bet ir persvėrė rezultatą. Bayern Žalgiris tiesioginę sporto srautinę transliaciją 17 l 2023-11-17 — Monaco · Eurolyga · Kauno Žalgiris, LRT Plius, Penk. 20:00 Žalgiris tiesiogiai Hegelmann Litauen Kauno Žalgiris Banga tiesiogiai internetu ... „Žalgiris“ puikiu stiliumi parklupdė „Monaco“ 2023-03-29 — Kauno „Žalgiris“ įspūdingu stiliumi trečiadienio vakarą 79:70 (28:19, 20:22, 17:12, 14:17) nugalėjo „Monaco“ krepšininkus ir pasistūmėjo ... Po pirmųjų dešimties minučių „Žalgiris“ atsiliko 15:23. Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė. Priešingai – „Žalgiris“ žaidė dar blankiau. „Virtus“ surakino kauniečius ir įgijo dviženklį pranašumą. Įkritusius į duobę žalgiriečius truktelėjo Arno Butkevičiaus ir komandos naujokų Nazo Mitrou-Longo ir Brady Maneko blyksniai. Prapliupę tritaškiai leido „Žalgiriui“ prieš pertrauką sumažinti atsilikimą iki 37:42. Turėtą 15 taškų deficitą „Žalgiris“ visiškai panaikino jau pirmose trečiojo kėlinio minutėse. Zalgiris, Monaco out to salvage a double-round win prieš 9 valandas — A pair of teams looking to recover winning ways meet at Zalgirio Arena as Zalgiris Kaunas (5-7) hosts AS Monaco (7-5) as both look to ... Kauno Žalgiris | Santrauka Kauno Žalgiris rezultatai ir susitikimai - sekite Kauno Žalgiris rezultatą gyvai, susitikimus ir rungtynių detales per Livesport Žalgiris Kaunas - AS Monaco, ... Žalgiris vs Monaco Basket scores & predictions Kauno Žalgiris - Monaco Basket game starts on Dec 8, 2023 at 6:00:00 PM UTC. Follow the game on Sofascore with live scores and statistics. Po Tomo Dimšos dvitaškio su pražanga Bolonijoje jau degė lygūs skaičiai – 44:44. Gaila, bet su šia sėkminga atkarpa persverti rezultato kauniečiams nepavyko – „Virtus“ pažadino galinga Jordano Mickey atkarpa ir įpusėjus trečiajam kėliniui aikštės šeimininkai vėl atitrūko 54:46, o netrukus ir vėl susigrąžino dviženklį pranašumą. 7bet-NKL čempionato rungtynės: Kauno „Žalgiris-2“ - YouTube YouTube YouTube 2:03:06 YouTube Delfi sportas Prieš 5 dienas Prieš 5 dienas Sport1 – TV programa Kaunas City - Airwell Energija Optibet ledo ritulio lyga. 10:40. Le Mans - Monaco TIESIOGIAI. 13:55. ISU Grand Prix.Finalas.Kinija.Pekinas.Moterys.Trumpoji ...