top of page

J-TECH Design Firm Group

Public·64 members

Zlaté Moravce FC Košice živý 9 decembra 2023 Streaming

4. 11. 2023 — ... Kosice vs FC Vion Zlate Moravce FK DAC Košice ... FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble: Online prenos zo 4. kola 15. 8. 2021 — TRNAVA - Futbalisti ...

Košice si po návrate medzi elitu pripísali druhú výhru: Proti Z. Moravciam rozhodol jeden gól2. 9. 17:40 KOŠICE - Futbalisti FC Košice zvíťazili v sobotňajšom zápase 6. kola Niké ligy nad FC ViOn Zlaté Moravce 1:0 Jediný gól zápasu strelil v 27. minúte stredopoliar Lukáš Greššák. Pre Košičanov je to druhé víťazstvo po sebe a na konte majú sedem bodov. Hráči Zlatých Moraviec nebodovali v treťom stretnutí v sérii a naďalej majú na konte iba bod. Po vlažnom úvode sa k streleckým pokusom dostali hosťujúci Brenkus i Faško, ale ani jeden neotvoril skóre. Košice na domácom trávniku zdolali Zlaté Moravce 1:0 2. 9. 2023 — KOŠICE - Futbalisti FC Košice zvíťazili v sobotňajšom zápase 6. kola Niké ligy nad FC ViOn Zlaté Moravce 1:0. Košice : Zemplín Michalovce živý prenos 01.12.2023 Streaming 30. 11. 2023 — startTime}}h |{{ data. FC Košice 9, MFK Ružomberok, 15 ; 10, FC KOŠICE, 15 ; 11, MFK Zemplín Michalovce, 15 ; 12, FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble ... (živý šport***) FC Košice Banská Bystrica živý 21/10/2023 21. 10. 2023 — FC Vion Zlate Moravce - Vrable vs MFK Skalica živý Aký je zápasový program FC Košice? Ružomberok - FC Košice. kolo - 22. 09. FC Košice ... Aj tak sme mali 2-3 príležitosti gólovo sa upokojiť. Napokon to malo drámu až do konca. Chlapci to napokon zvládli, súpera nepustili ku gólovým príležitostiam. " Vladimír Cifranič, tréner FC ViOn Zlaté Moravce: "Prvý polčas bol z našej strany slabší, bez dôrazu aj emócie. Domáci boli dôraznejší, vytvorili si viaceré gólové príležitosti, z ktorých jednu premenili. Chýbala mi väčšia emócia a viac zanietenia. V druhom polčase sme sa zlepšili a myslím si, že sme boli lepší, ale iba po finálnu fázu. Domáci nám hrozili z brejkov a my sme sa nedokázali presadiť ani zo štandardnej situácie. Po dnešnom výkone najmä v prvom polčase sa tu dnes nedalo zvíťaziť. 00 hod. FC Košice týmto vychádza v ústrety športovým fanúšikom, medzi ktorými sa určite nájdu takí, čo majú v pláne navštíviť obe sobotňajšie podujatia. Berúc do úvahy hracie dni FC a HC Košice, nemali by sa počas sezóny vyskytnúť kolízne termíny. Výnimkou sú pohárové súťaže, v prípade HC Košice je to ich účasť v prestížnej Champions Hockey League. Vážime si spoluprácu s HC Košice a rozhodli sme sa presunúť úvodný výkop nášho majstrovského stretnutia o dve a pol hodiny skôr. V tomto prípade hokejový klub (televízny zápas na medzinárodnej úrovni) s termínom stretnutia nemohol pohnúť. [[PRÚD!!!]] FC Košice Spartak Trnava zápas živý 12 [PRÚD!!!]] FC Košice Spartak Trnava zápas živý 12 novembra 2023 7. 10. 2023 — MFK Zemplín: Ružomberok živý 1 apríla 2FC ViOn Zlaté[[[Živá televízia! FC Košice | Proti Zlatým Moravciam začíname už o 15. 30Zápas 6. kola futbalovej Niké ligy FC Košice - FC ViOn Zlaté Moravce bude mať výkop v sobotu 2. septembra 2023 o dve a pol hodiny skôr. Na základe dohody klubov z dôvodu časovej kolízie so zápasom hokejovej Ligy majstrov medzi HC Košice a Servette Ženeva sa stretnutie 6. kola Niké ligy FC Košice - FC ViOn Zlaté Moravce posúva v sobotu 2. 9. na 15:30 hod., namiesto pôvodne plánovaných 18. (POZERAŤ TV-) MFK Skalica FC Košice naživo 07.10.2023 7. 10. 2023 — ViOn Zlaté Moravce živý pren | Group | ErieAPAA pred 14 hodinami — FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble - MFK Ružomberok live online pred 16 hodinami FC ... Zlaté Moravce : Železiarne Podbrezová prenos 11 10. 11. 2023 — [naživo>>>] Ružomberok : ViOn Zlaté Moravce živý prenos 6 októbra 2023 Ružomberok – MFK Skalica Slovan Bratislava – Železiarne ... Po vlažnom úvode sa k streleckým pokusom dostali hosťujúci Brenkus i Faško, ale ani jeden neotvoril skóre. Do veľkej príležitosti sa v 22. minúte dostal Medved, no ani on neuspel. Rozhodujúci moment priniesla 27. minúta, keď sa po centri do pokutového územia presadil Greššák. Aj druhý polčas priniesol vyrovnaný futbal, v ktorom mali oba tímy šance skórovať, ale ich ofenzívne akcie neviedli ku gólom. Vyjadrenia po zápase:Anton Šoltis, tréner FC Košice: "Prvý polčas bol z našej strany dobrý, takto sme si ho predstavovali, no efektivita mohla byť lepšia. Mali sme aj čisté šance a keby sme ich premenili, mohlo by to byť pokojnejšie. Druhý polčas bol nervóznejší, odišiel nám stred poľa, v ktorom sme prehrávali súboje. Zlaté Moravce : Podbrezová živý prenos 11 novembra 11. 11. 2023 — FC Spartak Trnava MFK Skalica 5:6 9 MFK Ružomberok 5:9 FC Košice 4:8 11ligy na trávnik Slávie TU Košice. Zemplín sledovať zápas 30 septem ... VIDEO Košice s druhou výhrou v rade, rozhodol exkapitán Trnavy. ViOnu nepomohol ani Balaj | Šport. skFutbalisti FC Košice zvíťazili v sobotňajšom zápase 6. kola Niké ligy nad FC ViOn Zlaté Moravce 1:0. Duel Košice - Zlaté Moravce ste mohli sledovať ONLINE na ŠPORT. sk >>Jediný gól zápasu strelil v 27. minúte stredopoliar Lukáš Greššák. Pre Košičanov je to druhé víťazstvo po sebe a na konte majú sedem bodov. Hráči Zlatých Moraviec nebodovali v treťom stretnutí v sérii a naďalej majú na konte iba bod. Zlaté Moravce Žilina živý prenos 2 decembra 2023 zadarmo 10. 11. 2023 — 2023 — MFK Skalica - FC Vion Zlate Moravce | ( ŽIVÝ PRENOS ) Super FC Košice (25. 11. ) priamy prenos, live stream Livestream zo zápasu ... ViOn Zlaté Moravce MŠK Žilina prenos 2 decembra 2023 pred 7 dňami — FC ViOn Zlaté Moravce sa stretne s tímom MFK... Košice vs MŠK Žilina FC Košice zápas živý 25/11/2023 TV pred 6 62importantVeľká šanca ...