top of page

J-TECH Design Firm Group

Public·55 members

Dinamo NK Rudeš gledati prijenos 9 prosinca 2023


Gledaj Dinamo Zagreb uživo danas na televiziji i gledaj s prijateljima. Iznenadit ćete se... prijenos utakmice dinamo veceras. hajduk dinamo prijenos. utakmica ...


Bez obzira na to kakvo je stanje na ljestvici, već smo se nekoliko puta opekli ove sezone i moramo biti maksimalno koncentrirani”, smatra trener Plavih. Takuro Kaneko je sve impresionirao svojim igrama, a nekoliko Dinamovih igrača je izvan stroja “Moram reći da je Takuro Kaneko još od utakmice protiv Lokomotive kad je u završnici zabio za pobjedu dobio dodatni vjetar u leđa. Zanimljiv je igrač koji pokazuje da je pojačanje. Momčad ga je jako dobro prihvatila, a on to vraća na najbolji način. Bitno je da se momčad, možemo tako reći – kompletirala – iako to možda malo čudno zvuči, jer u Koprivnici nismo mogli računati na petoricu igrača koji u nastupili u prethodnom dvoboju protiv Astane. Ali, manje-više smo zdravi osim što se pojavi poneka viroza, udarac ili mehanička ozljeda. Drago mi je da se vidi da dižemo formu”, dodao je Jakirović. kola HNL-a između nogometnih klubova GNK Dinamo Zagreb i NK Rudeš Zagreb igra se na stadionu Maksimir u Zagrebu. Utakmicu možete uživo gledati u subotu, 9. godine od 17 sati. Prijenos utakmice će biti na TV kanalu MAX Sport 1. Ukoliko niste u mogućnosti gledati prijenos nogometne utakmice na televiziji, prijenos možete uživo slušati na Drugom programu Hrvatskog radija. Što se tiče prognoza na kladionicama, Dinamu se daje zaista velika prednost. Na pobjedu Plavih koeficijent je 1. 10, na pobjedu Rudeša je 21. 00, dok je kvota na neriješen rezultat 9. NOGOMET UŽIVO: Dinamo i Rudeš igraju susret 18. kola HNL-a na Maksimiru u subotu, 9. prosinca 2023. godine – gdje gledati prijenos? Dinamo i Rudeš igraju svoj drugi ovosezonski susret i to u sklopu 18. kola HNL-a. Utakmica se igra na Maksimiru u subotu, 9. godine, a počinje u 17 sati. Susret sudi Jakov Tilić, a osim uživo na stadionu, možete ga gledati i u izravnom televizijskom prijenosu. Što se tiče stanja na ljestvici, Dinamo je treći sa 30 bodova iz odigranih 15 utakmica. A gradski rival Rudeš čvrsto drži zadnje, 10. mjesto i ima samo četiri boda. Podsjetimo, Rudeš i Dinamo su već igrali međusobno ove sezone i to u 9. “Martin Baturina je neposredno prije utakmice u Koprivnici dobio visoku temperaturu. Napravili smo i dodatne preglede, a priključit će se tek na zadnjem treningu. Stefan Ristovski je ušao u trenažni proces, ali i Marko Bulat također, no na nekih je 70 posto. Upitan je i Maxime Bernauer koji je dobio nezgodan udarac na treningu i mislim da neće moći igrati. Deni Jurić ima manjih problema s gležnjem. (TV PRIJENOS UŽIVO<<<) Dinamo NK Osijek gledati 11. stu 2023. — (TV PRIJENOS UŽIVO<<<) Dinamo NK Osijek gledati prijenos 25.11.2023 11. stu 2023. — 3. stu 2023. — Dinamo Lokomotiva prijenos 29 listopada ... Kranjčevićeva je rasprodana, evo gdje gledati važan meč prije 19 sati — Razlog je što neuspjehom Hajduka kod Lokomotive i očekivanim pobjedama u svojim utakmicama, Dinamo nk hajduk #nk lokomotiva. Tražimo sadržaj ... kolu HNL-a, a tada je bilo 1:5 za Plave. Zanimljivo, uoči ovog susreta Rudeš je preuzeo Davor Mladina, novi-stari trener, koji je Rudešane vodio i prošle sezone. “Jako sam zadovoljan izvedbom protiv Slavena Belupa u Koprivnici i pobjedom od 2:0. Odigrali smo jako dobru i kvalitetnu utakmicu na teškom i zahtjevnom terenu od kojeg i sada osjećamo neke posljedice. Domaćinu nismo puno toga dopustili, a naš je vratar Ivan Nevistić morao samo jednom intervenirati. Dobro smo kontrolirali dvoboj, prevenirali kontre i polukontre što je bilo iznimno važno te zabili golove na vrijeme. Vesele me neke stvari koje dečki polako usvajaju, a dolazimo i s puno više igrača u suparnički šesnaesterac. Imamo i puno bolji reposjed, no još je tu prostora za poboljšanja”, rekao je Sergej Jakirović, trener Dinama. Uvjeren sam da to mogu ponoviti”, rekao je Davor Mladina, novi trener Rudeša. “Što se tiče utakmice Dinamo – Rudeš, dobro se zna se tko je Dinamo. No, mi ćemo dati svoj maksimum. I to mi je važno. Ja igračima kažem, nije mi važan početak utakmice, nego kraj. I rezultat. Nije mi važno tko počinje utakmicu, nego tko završava. Idemo na Maksimir s velikim respektom. Dinamo je papirnati favorit, ali on to mora dokazati na terenu. A mi ćemo pokušati u tome ga spriječiti”, dodao je Mladina. Nogomet uživo: Gdje gledati live stream ili TV prijenos utakmice Rudeš – Dinamo? Utakmica 17. Mislim da oni mogu više, pratio sam utakmice, vidio sam da su u nekim ogledima falile nijanse. Tako da mislim da ne moramo raditi neki veliki remont, ali nadam se da ćemo napraviti dodatnu selekciju, to jest da će biti i dolazaka i odlazaka. I da ćemo ići još konkurentniji u nastavak prvenstva. Sjećam se dana iz 2013. kada sam došao u Hrvatski dragovoljac i kada smo imali tri boda. Osvojili smo 21 bod i u zadnjem smo se kolu borili s Osijekom tko će koga izbaciti iz lige. Uvjeren sam da se može i da nisam bio u situaciji, kao recimo Sopić prošle godine sa Goricom, ne bi se prihvaćao ovog posla i da ne vidim ovdje svoju priču. Podsjetimo, Hajduk će nakon dugo vremena dočekati najveći derbi hrvatskog nogometa na vrhu tablice, no Dinamo se pobjedom može vratiti na vodeću poziciju. Prije tog okršaja, Dinamo mora odraditi kup-obaveze protiv Ponikva u Gajnicama, dok je aktualni osvajač Rabuzinova sunca već izborio prolaz u osminu finala pobjedom nad Omladincem iz Gornje Vrbe. HRT će do kraja sezone prenositi 27 utakmica, među kojima je jedan derbi Dinama i Hajduka, još tri međusobne utakmice klubova iz "velike četvorke" (Dinamo, Hajduk, Rijeka i Osijek), 18 utakmica jednoga od ta četiri kluba protiv drugih klubova lige i još pet međusobnih utakmica ostalih klubova. Dinamo i Hajduk također bi se trebali, prema predviđenom rasporedu, susresti devet dana prije Božića (16. Naslovna | Dinamo Zagreb ... Dinamo Zagreb Logo Dinamo Zagreb. VS. : Rudeš Logo Rudeš. Pogledaj cijeli raspored Dinamo Zagreb. VS. Rudeš. 18. kolo. Kupi ulaznice.hr. Postani član GNK ... Kevina Theophilea poštedjet ćemo u ovoj utakmici kako ne bi došlo do većih poteškoća. Danijel Zagorac je, recimo, 50 posto bolje i trebao bi ući u trening. Bude li ga boljelo, nećemo ništa forsirati”, komentirao je zdravstveno stanje u Dinamu trener Jakirović. Rudeš će predvoditi novi-stari trener Davor Mladina “Nadam se da ćemo izvući maksimum iz ove momčadi. PROČITAJTE VIŠE: RUKOMET UŽIVO: Hrvatska i Kamerun igraju drugu utakmicu drugog kruga na SP-u za žene u subotu, 9. godine – gdje gledati prijenos? “Došao im je kolega Davor Mladina koji je i uveo Rudeš u prvu ligu. Nemamo mjesta kalkulacijama, idemo s najjačim raspoloživim snagama. Nemamo pravo na nikakvu grešku niti greškicu, a od prve sekunde moramo jasno dati do znanja da želimo tri boda i što prije zabiti kako bismo, uza sav respekt Rudešu, uveli utakmicu u našem smjeru. Vidljivo je da se njihovi dečki bore, da im nije svejedno i da žele otkinuti bodove. DINAMO ZAGREB-Rudeš Gdje je danas na televiziji? (2023) Gledaj Dinamo Zagreb uživo danas na televiziji i gledaj s prijateljima. Iznenadit ćete se... prijenos utakmice dinamo veceras. hajduk dinamo prijenos. utakmica ... NOGOMET UŽIVO: Dinamo i Rudeš igraju susret 18. kola prije 7 sati — Nogomet uživo: Gdje gledati live stream ili TV prijenos utakmice Rudeš – Dinamo? Utakmica 17. kola HNL-a između nogometnih klubova GNK ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page